jedwabno.com
  • #1
  • #2
  • #3
  • #4
  • #5
  • #6
  • #7


Warsztaty teatralne w WITOWIE w dniach 9-11 kwietnia 2010 r.Warsztaty prowadzili Dawid i Paweł - instruktorzy z Kaczego Bagna. Stworzony został spektakl, który zostanie przedstawiony publicznoœci w dniu 26 czerwca 2010 podczas imprezy na plaży Oœrodka Wypoczynkowego "Rusałka" w Warchałach. Instrumenty muzyczne zostały wykonane z rur pcv, beczek, puszek itp.
* * * * * * * * * * * * * * * * * * * * *Warsztaty w WITOWIE w dniu 20 marca 2010 r.Warsztaty z techniki malowania pisanek wielkanocnych poprowadziła Pani Jadwiga Knau.
Jak co tydzień odbyła się również próba grupy przygotowującej spektakl ogniowy na imprezę świętojanki, która odbędzie się w czerwcu 2010 r. na plaży w Warchałach.
A już niedługo, bo od 9 kwietnia odbędą się w świetlicy w Witowie trzydniowe warsztaty teatralne z instruktorami z Kaczego Bagna.


TURNIEJ PIŁKI SIATKOWEJ

Zdobywcy II miejsca - zawodnicy Quercus JedwabnoW sobotę 20 lutego 2010 r. na Hali sportowej w Wielbarku odbył się Turniej Piłki Siatkowej o Puchar Wójta Gminy Jedwabno. Organizatorami turnieju był Klub Sportowy ZRYW Jedwabno oraz Wójt Gminy Jedwabno. W rozgrywkach wzięło udział 7 drużyn: jedna reprezentująca Jedwabno, trzy drużyny z Olsztyna oraz trzy drużyny z Wielbarka. Poziom zawodów był wysoki, o czym świadczyły decydujące o wynikach tie-breaki.

Miejsce I wywalczyła drużyna reprezentująca ELTEL Olsztyn. Drugie miejsce zajęła drużyna Quercus Jedwabno. Wyróżnionym graczem zawodów został Arek Kowalczyk, zawodnik drużyny Quercus Jedwabno.

Ostateczne wyniki zawodów:
I - ELTEL Olsztyn
II - Quercus Jedwabno
III - SKS Olsztyn
IV - RDLP Olsztyn
V - Wielbark I
VI - Wielbark II
VII - Wielbark III
Autorowi zdjęć dziękuję za ich udostępnienie.


* * * * * * * * * * * * * * * * * * * * *Zabawa karnawałowa w świetlicy w Witowie


30 stycznia 2010 r.
* * * * * * * * * * * * * * * * * * * * *Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy 2010


w gminie JedwabnoWolontariusze z gminy Jedwabno w składzie Jolanta Pietruczuk oraz młodzież: Robert Kluskowski, Bartek Sochacki, Jacek Teske i Kuba Ozga kwestowali w następujących miejscowościach: Burdąg, Jedwabno, Lipniki (kwesta z Dłużka i Czarnego Pieca), Kot (kwesta z Nowego Borowego i Nowego Lasu), Piduń, Rekownica, Narty (kwesta wspólnie z Warchałami), Nowy Dwór, Witowo (kwesta z Szuci). Imprezy plenerowe odbyły się w Lipnikach, Kocie i Rekownicy. W świetlicach wiejscich bawiono się w Nartach i Nowym Dworze. Uroczyste zakończenie w tym tradycyjne światełko do nieba odbyło się w Witowie. Pomysłodawcami imprezy oraz głównymi jej organizatormi była Jolanta Pietruczuk i Roman Wiśniewski. Na terenie gminy zebrano kwotę 4.500 złotych.

Poniżej relacja fotograficzna.
Szlaki Turystyczne PDF

POZDROWIENIA


Warning: mysql_connect(): No such file or directory in /home/jedwabno/public_html/inne/pozdrowienia_zobacz.php on line 2
No such file or directory