jedwabno.com
  • #1
  • #2
  • #3
  • #4
  • #5
  • #6
  • #7
FESTYN DLA MARKANasze emocje nie zdążyły jeszcze ostygnąć, a już GOK rozpoczął przygotowania do kolejnej imprezy. Dnia 16 lipca, podczas festynu "GRAMY DLA MARKA", kolejny raz, włączyliśmy się w akcję niesienia pomocy dla naszego kolegi Marka. Głównym punktem festynu był mecz piłkarski rozegrany pomiędzy drużynami: "PRZEDSIĘBIORCY" - "URZĘDNICY" .
Stronę artystyczną w przerwach meczu zapewniły dziewczęta z zespołu "AKME" oraz lokalne talenty, które prezentowały swe umiejętności wokalne podczas XIV Dni Jedwabna. Pośród licznych stoisk przygotowanych przez osoby prywatne, jak też gminne firmy i instytucje, przeprowadziliśmy licytację na rzecz Marka. Wespół z Panem Wiesławem Niderausem i rozpoczynającym licytację Panem Markiem Trędowskim, miałam przyjemność uczestniczyć w jej prowadzeniu. Jak się okazało nasze społeczeństwo jest otwarte na potrzeby drugiego człowieka. W przeciągu kilku godzin, zlicytowaliśmy wszystkie przygotowane na aukcję przedmioty, a na rzecz Marka przekazana została pokaźna kwota.
Uczestnicy festynu udowodnili, że wspólne działania mogą być wielkie. Korzystając z dobrej zabawy, potrafiliśmy zintegrować się we wspólnych poczynaniach dając coś z siebie dla drugiego człowieka.Tekst: Jolanta Pietruczuk
Zdjęcia: Gminny Ośrodek Kultury w Jedwabnie


Szlaki Turystyczne PDF

POZDROWIENIA

".$row[data]." ".$row[godz]."
"; echo "".$row[od].": ".$row[tresc]."

"; } } ?>
Dodaj Nowe
Oczekujących: 23


Strona ta jest nieoficjalną stroną Gminy Jedwabno. Jest prowadzona przez osoby prywatne. Zapraszamy do współpracy i przesyłania aktualności.
Przy wykorzystywaniu materiałów ze stronki wymagane jest podanie źródła.
Copyright (c) 2000-2005 Karol Biernacki jedwabno.com
 
statystyki www stat.pl